Letecká škola - ULpilot

Photo

Are you ready to fly?

ULpilot
ULpilot

Are you ready to fly?

Book an appointment with Ulpilot
Začíname pilotný výcvik. Kliknite pre viac informácii.
Prejsť na obsah
Letecká škola ultraľahkého lietania

Vítajte na stránke venovanej ultraľahkému lietaniu, lietadlám a leteckým zážitkom. Lietame celoročne, trénujeme štarty a pristátia, lietame krátke lety v blízkosti letiska, ale aj dlhšie zahraničné navigačné lety s anglickou komunikáciou a s pristátiami na medzinárodných letiskách.
Výcvik a lietanie spravuje Slovenská letecká federácia SLF.


ultraľahké lietadlo FM 250 Vampire
The sky is the limit
Letecký výcvik

Naša letecká škola (prevádzka Výcvikového strediska Tomark) ponúka záujemcom o športové a rekreačné lietanie výcvik pilota ultraľahkých lietadiel.
Zážitková akcia "PILOTOM NA SKÚŠKU"

Pre všetkých, ktorých lákajú lietadlá a lietanie, avšak doposiaľ nemali príležitosť zažiť let na malom lietadle, ponúkame možnosť si takýto let vyskúšať. Neváhajte a zažite aj Vy nádherné a neopakovateľné pocity počas pilotovania lietadla.
Z našej ponuky si môžete vybrať jeden zo zážitkových letov, ako napr. Pilotom na skúšku 20, 30, 45 alebo 60 minút, Hrady a zámky, Nad Bratislavou alebo Vysoké Tatry z lietadla.
Ultraľahký Vampire na zemi
Štart lietadla
Touch and go
originálny darček
Pristátie ultraľahkého lietadla
O nás

Naša letecká škola (prevádzka Výcvikového strediska Tomark) ponúka záujemcom o športové a rekreačné lietanie výcvik pilota ultraľahkých lietadiel, čo je najjednoduchší spôsob získania pilotného preukazu pilota aerodynamicky riadených lietadiel.

Lietame v blízkosti Bratislavy, na letisku Boleráz pri Trnave (LZTR), na letisku Spišská Nová Ves (LZSV) a na letisku Ražňany (LZRY).
Napíšte nám
Letisko Boleráz
(pri Trnave)
0903 524 900
info@ulpilot.sk

UL
pilot.sk
Spišská Nová Ves
0903 721 576
telsat@post.sk

Letisko Boleráz
0903 524 900
info@ulpilot.sk

Ultraľahké lietadlo Boleráz
Letecká škola
Návrat na obsah