Spišská Nová Ves 0903 721 576
O nás Letecký výcvik Pilotom na skúšku Lietadlá Galéria Meteo a briefing Kontakt
Ulpilot.sk on Facebook

Nový kurz lietania začína 11. januára 2019 o 16:00Autoškola ZEMAN

Kto sa môže akcie zúčastniť?

Táto akcia je vhodná pre všetkých záujemcov od 16 rokov, ktorí majú telesnú hmotnosť najviac 110 kg a výšku do 190 cm. Osoby mladšie ako 18 rokov potrebujú písomný súhlas zákonného zástupcu.

Akcia “Pilotom na skúšku”

Pred letom sa dozviete viac o podmienkach lietania na UL lietadlách, potrebnej predletovej príprave, plánovaní letov a na záver tohto stretnutia si vyskúšate predvádzací let. Počas letu Vám letový inštruktor vysvetlí všetko, čo Vás zaujíma ohľadne riadenia a navigácie lietadla. Let trvá približne 30, resp. 60 minút a trasu, prípadne inú dobu letu je možné dohodnúť individuálne. Po pristáti na poletovom rozbore spolu preberieme priebeh letu a odpovieme na prípadné ďalšie otázky.

Čo môžete od akcie očakávať?

Pre nepilotov, ktorí chcú zažiť niečo výnimočné a neopakovateľné, ponúkame akciu nazvanú Pilotom na skúšku. Počas tejto akcie budete mať možnosť dostať sa k pilotovaniu lietadla tak blízko, ako je to len možné. Skúsený letový inštruktor Vám pred letom počas krátkeho briefingu vysvetlí ovládanie lietadla, oboznámi Vás s organizáciou letištnej prevádzky a s rádiokorešpondenciou, spolu vykonáte predletovú prehliadku a môžete si začať vychutnávať pocity pilota.


Čo na seba a čo si vziať

so sebou?

Nepotrebujete nič špeciálne, stači každodenné pohodlné alebo športové oblečenie, dámy obuv bez vysokých opätkov . Môžete si so sebou vziať fotoaparat alebo kameru pre zväčnenie tohto nezabudnuteľného zážitku

pilotom na skusku 2.jpg

Vhodné počasie je pre túto akciu veľmi dôležité. Termín akcie si spoločne naplánujeme minimálne jeden týždeň vopred a 1 až 2 dni pred stretnutím si ho ešte v závislosti od počasia potvrdíme. Lietame po celý rok okrem dní, kedy nám nevhodné počasie neumožní lietať, ako je napriklad pri silnom vetre, pri búrkach, za zníženej dohľadnosti a podobne. Keďže kabína lietadla je vykurovaná, lietať sa dá počas celého roka aj za chladnejších zimných mesiacov.

Počasie

ULpilot.sk   

Letisko Boleráz (pri Trnave) Letisko Spišská Nová Ves

0903 524 900, 0903 721 576

Info@ulpilot.sk