Akcia pilotom na skúšku - ULpilot

Photo

Are you ready to fly?

ULpilot
ULpilot

Are you ready to fly?

Book an appointment with Ulpilot
Začíname pilotný výcvik. Kliknite pre viac informácii.
Prejsť na obsah

Zážitková akcia "PILOTOM NA SKÚŠKU"
Hľadáte zaujímavý a originálny darček? Máme pre Vás pilotovanie skutočného lietadla. Pre záujemcov, ktorí nemajú pilotný preukaz, ale chcú zažiť niečo výnimočné a neopakovateľné, ponúkame zážitkovú akciu nazvanú PILOTOM NA SKÚŠKU. Počas tejto akcie budete mať možnosť dostať sa k pilotovaniu lietadla tak blízko, ako je to len možné. Skúsený letový inštruktor Vám pred letom počas krátkeho briefingu vysvetlí ovládanie lietadla, oboznámi Vás s organizáciou letištnej prevádzky a s rádiokorešpondenciou, spolu vykonáte predletovú prehliadku a môžete si začať vychutnávať pocity pilota.
Počas letu sa pod dohľadom inštruktora preletíte nad našou nádhernou slovenskou krajinou a zabudnete na všetky starosti. V závislosti od dĺžky a trasy letu uvidíte mesto Trnavu, Smolenický zámok, mohylu Bradlo, Čachtický hrad, alebo aj naše hlavné mesto s Bratislavským hradom. Pre náročných ponúkame výnimočný let, počas ktorého sa necháte opájať krásami Slovenska a zaletíte až do Vysokých Tatier.

Darujte svojej blízkej osobe zážitkový let podľa vašich predstáv.

Základná ponuka.
Pilotom na skúšku 30 minút
89,00 €
Vložiť
Pilotom na skúšku 45 minút
134,00 €
Vložiť
Pilotom na skúšku 60 minút
164,00 €
Vložiť
Pilotom na skúšku 20 minút
59,00 €
Vložiť
Pilotom na skúšku v trvaní 30 minút. O niečo dlhší let. Letí sa nad Trnavou, Smolenickým zámkom, Karpatmi.
Akcia Pilotom na skúšku s letom v trvaní 45 minút. Trasa Smolenický zámok, Bradlo, Piešťany, Trnava. Je možné dohodnúť alternatívnu trasu.
Pilotom na skúšku s dlhším letom v trvaní 60 minút s možnosťou individuálne dohodnúť trasu letu.
Akcia Pilotom na skúšku v trvaní 20 minút. Základná ponuka, najkratší let v blízkosti letiska.

Rozšírená ponuka.
Nad Bratislavou
174,00 €
Vložiť
New!
Hrady a zámky
174,00 €
Vložiť
New!
Vysoké Tatry z lietadla
294,00 €
Vložiť
New!
Trasa letu v závislosti od Vášho želania zahŕňa hrad Červený kameň, kaštiel Budmerice, Smolenický zámok, kláštor Sv. Kataríny, zrúcaninu hradu Dobrá voda, Čachtický hrad alebo hrad Tematin.
Spolu s inštruktorom zaletíte do riadeného priestoru nad naše hlavné mesto a z vtáčieho pohľadu si užijete jeho krásy.
Počas tohto letu budete mať dostatok času si z výšky pozrieť krásy Slovenska. Naše najvyššie hory Vás upútajú svojou majestátnosťou. Akcia zahŕňa pristátie na letisku v Spišskej Novej Vsi, obed na letisku v cene a let nad Slovenským rajom.
Slovensko z oblakov
0,00 €
Vložiť
New!
Nezaujala Vás žiadna z predchádzajúcich ponúk? Vyberte si akciu Slovensko z oblakov s letom podľa vlastného želania.
Čo môžete od akcie "PILOTOM NA SKÚŠKU" očakávať?

Pred letom sa dozviete viac o podmienkach lietania, potrebnej predletovej príprave, plánovaní letov a na záver tohto stretnutia si vyskúšate predvádzací let. Počas letu Vám letový inštruktor vysvetlí všetko, čo Vás zaujíma ohľadne riadenia a navigácie lietadla. Je možné si vybrať lety v trvaní od 20 minút až po niekoľkohodinové lety. Po pristáti na poletovom rozbore spolu preberieme priebeh letu a odpovieme na prípadné ďalšie otázky.
Počasie

Vhodné počasie je pre túto akciu veľmi dôležité. Termín akcie si spoločne naplánujeme minimálne jeden týždeň vopred a 1 až 2 dni pred stretnutím si ho ešte v závislosti od počasia potvrdíme. Lietame po celý rok okrem dní, kedy nám nevhodné počasie neumožní lietať, ako je napriklad pri silnom vetre, pri búrkach, za zníženej dohľadnosti a podobne. Keďže kabína lietadla je vykurovaná, lietať sa dá počas celého roka aj za chladnejších zimných mesiacov.
vyhlliadkovy let trnava
originálny zážitok
let malym lietadlom
letíme do dánska
Kto sa môže akcie zúčastniť?

Akcia PILOTOM NA SKÚŠKU je vhodná pre všetkých záujemcov od 16 rokov, ktorí majú telesnú hmotnosť najviac 110 kg a výšku do 190 cm. Osoby mladšie ako 18 rokov potrebujú písomný súhlas zákonného zástupcu.
zažite let na skúšku
Čo na seba a čo si vziať so sebou?

Nepotrebujete nič špeciálne, stači každodenné pohodlné alebo športové oblečenie, dámy obuv bez vysokých opätkov. Môžete si so sebou vziať fotoaparát alebo kameru pre zväčnenie tohto nezabudnuteľného zážitku
Letisko Boleráz
(pri Trnave)
0903 524 900
info@ulpilot.sk

UL
pilot.sk
Spišská Nová Ves
0903 721 576
telsat@post.sk

Letisko Boleráz
0903 524 900
info@ulpilot.sk

Ultraľahké lietadlo Boleráz
Letecká škola
Návrat na obsah